چهارشنبه, 17 تیر 1394

آخرین بروز رسانی: 07:37:59 AM GMT

صفحه‌ی کنونی: سینما سینمای ایران یادداشت نامه مانلي شجاعي فر کارگردان "میگرن" برای "کافه سینما": هنوز پروانه نمایش فیلم‌ام صادر نشده است/چرا سرنوشت حضور میگرن در جشنواره را مشخص نمی‌کنند؟/آیا فیلمی با این گروه از سازندگان باسابقه به دلایل کیفی از حضور در بخش مسابقه بازمانده است؟

نامه مانلي شجاعي فر کارگردان "میگرن" برای "کافه سینما": هنوز پروانه نمایش فیلم‌ام صادر نشده است/چرا سرنوشت حضور میگرن در جشنواره را مشخص نمی‌کنند؟/آیا فیلمی با این گروه از سازندگان باسابقه به دلایل کیفی از حضور در بخش مسابقه بازمانده است؟

فرستادن به ایمیل چاپ
+ 22
+ 4

كافه سينما- اعتراض فيلمسازان همچنان به نبود فيلمهايشان در بخش مسابقه سي امين جشنواره فيلم فجر ادامه دارد. متن زير كه در اختيار كافه سینما گذاشته شده؛ نامه مانلي شجاعي فر كارگردان فيلم ميگرن است در اعتراض به نامعلوم بودن وضعيت فيلمش و عدم صدور پروانه نمايش آن. شب گذشته محمد خزاعي دبير جشنواره در تلويزيون اعلام كرده كه تمامي فيلم هاي اول در بخش نگاه نو جشنواره نمايش داده خواهند شد. نامه کارگردان میگرن را بخوانید:

 

«میگرن نیز مانند تعدادی فیلم دیگر بعد از اعمال اصلاحیه ها و ممیزی ها برای گرفتن پروانه نمایش و حضور در جشنواره فجر ارائه گردیده است. اما به رغم انجام این اصلاحیه ها  تا امروز، بیست و یکم دی ماه نه تنها خبری از صدور پروانه نمایش برای میگرن نیست بلکه حتی حرفی از آن در لابلای فیلم هایی که نتوانسته اند به هر دلیلی پروانه نمایش بگیرند، دیده نمی شود. جالبتر آنکه از گوشه و کنار، اظهار نظرهایی به گوش می رسد مبنی بر آن که فیلمهای راه نیافته به بخش مسابقه از نظر کیفی مشکل داشته اند!! البته در خصوص میگرن چنین پاسخی دریافت نگردیده، اما لازم به یادآوری ست که این فیلم با عوامل کار بلد و بسیار با تجربه سینمای ایران و جمعی از بازیگران توانمند این سینما که کارنامه همگی شان، نشان دهنده  وزانت و کیفیت کارشان میباشد، ساخته شده است. و با این همه به دلایلی مجهول حرفی از حضور احتمالی اش در جشنواره به میان نمی آید. بنابراین سکوت خبری ای که پیرامون فیلم میگرن حاکم شده می تواند با روشن شدن وضعیت پروانه نمایش فیلم و خصوصا" سازندگانش شکسته شود.»

مانلی شجاعی فرد

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا
حامی پروژه ملی جوملا فارسی شرکت نوید ایرانیان