پنجشنبه, 11 تیر 1394

آخرین بروز رسانی: 07:37:59 AM GMT

صفحه‌ی کنونی: سینما سینمای ایران یادداشت گزارش شرق از مشكلات قهوه تلخ: چرا اين بار مديري با مردم حرف نزد؟

گزارش شرق از مشكلات قهوه تلخ: چرا اين بار مديري با مردم حرف نزد؟

فرستادن به ایمیل چاپ
+ 9
+ 4

در حالي كه دست‌اندركاران مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» اعلام مي‌كردند سري 26 اين مجموعه كه چند ماهي است در حال آماده‌سازي بوده و براي دريافت مجوز به شوراي نظارت و ارزشيابي رفته، سي‌دي و دي‌وي‌دي اين مجموعه در بسته‌بندي اصلي با هولوگرام به بازار آمد. نسخه‌اي كه به گفته روابط عمومي اين فيلم قاچاق است و مردم نبايد آن را بخرند.

وفا ملك‌زاده، روابط عمومي مجموعه قهوه تلخ  با تاييد قاچاق بودن اين مجموعه گفت: «در حال بررسي هستيم كه اين قسمت چگونه با اين كيفيت و با هولوگرام وارد بازار شده است.» در حالي كه شكايت از قاچاق‌كنندگان اين مجموعه در مراجع قانوني در حال پيگيري است برخي از شايعات مبني بر اين است كه ممكن است اين مجموعه از سوي خود گروه منتشر شده باشد.

اين شايعه از آنجا ناشي شده كه گفته مي‌شود اختلاف‌هايي ميان مهران مديري و تيم سازنده مجموعه با تهيه‌كنندگان قهوه تلخ به وجود آمده است. قبلا وقتي سري اول قهوه تلخ به بازار آمد و مهران مديري از مردم درخواست كرد كه فيلم را تكثير نكنند و نسخه اصلي را خريداري كنند، بسياري از مخاطبان حرف او را گوش دادند اما اين بار مهران مديري در اين‌باره با مردم سخن نگفته و تنها سازندگان به درج اطلاعيه‌اي اكتفا كرده‌اند. اما ملك‌زاده اين موضوع را رد كرد و با اعلام اطلاعيه روابط عمومي اين مجموعه از علاقه‌مندان خواست تا از خريد اين نسخه تقلبي دست نگه‌دارند تا نسخه اصلي اين قسمت با اعلام رسمي گروه سازنده منتشر شود. او مي‌گويد، مهران مديري قطعا در ابتداي مجموعه 26 با مخاطبان صحبت خواهد كرد و بيانيه‌اي ديگر نخواهد داد.

قرار بود 10 مهر صدور پروانه ساخت سري جديد سريال قهوه تلخ بررسي شود، اما تا امروز خبري از صدور مجوز به اين سريال كه توزيع در شبكه نمايش خانگي است، نشده است. شوراي نظارت و ارزشيابي اعلام كرده بود كه با توجه به تغيير زمان در اين مجموعه بايد براي آن مجوز تازه‌اي صادر شود. مدير كل اداره نمايش خانگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي پيش از اين درباره تاخير در عرضه اين مجموعه در شبكه نمايش خانگي گفته بود: ظاهرا اين دوستان براي ساخت سري جديد درگير ساخت و سازهاي لوكيشن جديدشان هستند كه به محلي كه پيش از اين براي مجموعه ساختمان پزشكان مورد استفاده قرار گرفته بود، نقل مكان كرده‌اند.

شرق

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا
حامی پروژه ملی جوملا فارسی شرکت نوید ایرانیان